kvstone sidlo otovice

…kámen, to je kvstone.cz

V roce 1991 založil Petr Haberzettl stavební společnost, která úspěšně zrealizovala za dobu své existence řadu ucelených dodávek staveb, zvláště občanské a bytové výstavby a jejich rekonstrukce. Společnost provedla mj. kompletní rekonstrukci čtyř velkých hotelových komplexů, tři kompletní rekonstrukce rozsáhlých balneoprovozů z toho jednu novostavbu.
Cílem naší firmy je po celou dobu působnosti na trhu důraz na kvalitu prováděných stavebních prací. Tomu přizpůsobujeme naše interní pracovní procesy, v roce 2004 jsme standardizovali systém řízení jakosti ISO 9001.

Od roku 1997 se společnost věnuje zpracování kamene a jeho montáži s působností na území karlovarského, středočeského, ústeckého, plzeňského kraje a Prahy. Investovali jsme do nákupu nejmodernějších výrobních strojů na opracování kamene. Naše výroba patří mezi nejlépe vybavené v ČR. Motivací pro náší práci je Vaše spokojenost z užívání našich výrobků z kamene.

Poradíme Vám s výběrem materiálu a vše zaměříme přímo na místě. Výrobu i montáž provádí naši zkušení zaměstnanci a osvědčení partneři.

Zlomek naší práce si můžete prohlédnout v našich referencích.

Těšíme se na spolupráci.

 
kvstone habr follow