Krása a ušlechtilost

kamene. KV Stone

Již v roce 1991 založil Petr Haberzettl stavební společnost, která úspěšně zrealizovala za dobu své existence řadu ucelených dodávek staveb, zvláště občanské a bytové výstavby a jejich rekonstrukce. Společnost provedla mj. kompletní rekonstrukci čtyř velkých hotelových komplexů, tři kompletní rekonstrukce rozsáhlých balneoprovozů z toho jednu novostavbu.

O 6 let později, od roku 1997, přibrala společnost do svého portfolia zpracování kamene a jeho montáž, které se naplno věnuje dodnes. Za tu dobu jsme postupně investovali do nákupu nejmodernějších výrobních strojů na opracování kamene. Naše výroba patří mezi nejlépe vybavené v ČR. Působíme především v Karlovarském, Středočeském, Ústeckém, Plzeňském, Jihočeském kraji a v Praze.

Motivací pro naši práci je Vaše spokojenost z užívání našich výrobků z kamene, a proto je cílem naší firmy, po celou dobu působení na trhu, důraz na kvalitu prováděných prací a individuální přístup k zákazníkovi.

Poradíme Vám s výběrem materiálu, technickým provedením a vše zaměříme přímo na místě. Následnou výrobu i montáž provádí naši zkušení zaměstnanci a osvědčení partneři.

Ukázky naší práce si můžete prohlédnout v referencích.

Těšíme se na spolupráci.
Reference
Kontaktovat